Головна » Файли » Новини

Всеукраїнські олімпіади НУХТ
28.01.2019, 18:46

-

-

Вельмишановні колеги, повідомляємо Вас, що Національний університет харчових технологій відповідно до Положення «Про Всеукраїнської олімпіади НУХТ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», проводить у 2019 році всеукраїнські олімпіади з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ, БІОЛОГІЇ, ГЕОГРАФІЇ, МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ, ХІМІЇ.

У відповідності до п. 8 розділу VII Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2019 році учасникам Всеукраїнської олімпіади закладу вищої освіти для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених «Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка», можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в НУХТ в обсязі від 1 до 20.

До участі в олімпіадах допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення олімпіади.

Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний (перший) та очний (другий).

Графік проведення Олімпіад в НУХТ

У вкладенні до цього листа – цей саме текст у форматі MsWord.
Просимо передати дану інформацію учням Вашого учбового закладу та зацікавленим особам.З олімпіадними завданнями та порядком проведення Олімпіад можна ознайомитися на сайті НУХТ: https://nuft.edu.ua/vstupnyku/vseukransk-olmpadi-nuxt/

 

Щиро сподіваємося на плідну співпрацю!

 

З повагою,

Відповідальний секретар

Приймальної комісії НУХТ                           Вадим Серпученко


Категорія: Новини | Додав: Юрій_Староста
Переглядів: 36 | Завантажень: 0
Поділитися:
Всього коментарів: 0
avatar