Головна » Файли » Новини

ТРИВОГА ! Була проведена евакуація школи на випадок пожежі.
21.09.2017, 15:35

евакуація школи на випадок пожежі21.09.2017  року в ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І- ІІІ ступенів №3 з  метою запобігання паніки та забезпечення безпеки всіх присутніх в навчальному закладі під час виникнення екстремальної ситуації, на тижні з охорони безпеки життєдіяльності була проведена евакуація школи на випадок пожежі. 
І. ТРИВОГА (включення звукової сигналізації)
Під час сигналу тривоги – 3 довгих дзвоника – персонал та учні школи сповіщаються про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи.
ІІ. ЕВАКУАЦІЯ ШКОЛИ.
Почувши сигнал тривоги, учні, взявши  сої речі,  у супроводі вчителя, який  йде позаду всього класу , організовано пересуваються до виходів. 
ІІІ. ЗБІР
Місце збору – стадіон. Учні та колектив після виходу з приміщення школи організовано пересуваються на спеціально відведене місце, де шикуються в шеренгу по класах.
ІV. ПЕРЕКЛИЧКА
Після прибуття класів на місце терміново проводиться перекличка , на якій кожен вчитель повинен повідомити про наявність дітей  в класі (на цей день) та доповісти кількість евакуйованих дітей.
 Евакуацію  проведено вдало, учні та працівники школи в достатньо короткий проміжок часу організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення школи.


Категорія: Новини | Додав: Юрій_Олегович | Теги: Кагарлицька ЗОШ №3, евакуація, Тривога, пожежна безпека
Переглядів: 379 | Завантажень: 0
Поділитися:
Всього коментарів: 0
avatar