Головна » Файли » Новини

ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 починає брати участь у проекті "eTwinning"
30.10.2020, 16:28

#eTwinning ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 починає брати участь у проекті #eTwinning "Te @ ch with Tech"!
Технологія є цінним інструментом для вдосконалення навчального процесу в школі, оскільки створює нове навчальне середовище, більш привабливе та приємне для школярів. Навчальний процес перетворить їх з пасивних реципієнтів на творців інформації та знань. Під час проекту діти будуть реалізовувати свої нові навички, розвивати дух співпраці та відповідальності, виготовляти собі матеріали та брати участь у заходах, відчуваючи радість творчості. Мета цього проекту буде спрямована на обмін інформацією про досвід викладання серед викладачів. Ми будемо мотивувати наших студентів вчитися за допомогою ІТ-інструментів та підвищувати комунікативні компетентності. Основною метою проекту є поліпшення спілкування та співпраці між школами, залучення вчителів та учнів до нових навчальних заходів. Ми будемо працювати зі студентами віком від 12 до 17 років.
У цьому проекті беруть участь партнери з Туреччини, Литви, Італії, Сербії, Румунії, України, Грузії, Хорватії та Франції.
06.10. У 2020 році ми провели вступний вебінар, на якому обговорювали проектну діяльність, ІТ-інструменти та думки партнерів.


Категорія: Новини | Додав: Юрій_Староста
Переглядів: 12 | Завантажень: 0
Поділитися:
Всього коментарів: 0
avatar