Головна » Файли » Новини

"GoCamp Afterschool" з волонтером Rani Suryaningsih з Індонезії
27.02.2018, 09:11

 "GoCamp Afterschool" з волонтером Rani Suryaningsih з ІндонезіїЩо тільки не придумають вчителі для своїх учнів...
Вчора був незабутній день! Опорний загальноосвітній навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів #3 відкрила "GoCamp Afterschool" з волонтером Rani Suryaningsih з Індонезії. Протягом трьох тижнів учні разом з волонтером будуть робити проекти, щоб зробити свою школу ще кращою, грати в інтерактивні ігри, думати про толерантність та стосунки між ровесниками, обговорювати фільми, виконувати драму та багато іншого. А сьогодні учні, директор школи та вчителі школи привітали волонтера караваєм, показали флешмоб, провели екскурсію по школі, шкільна група виконала пісню "Boulevard of broken dreams" англійською мовою. Потім учні об'єдналися в команди. Кожна команда придумала своє ім'я та девіз і презентувала її. Всі були в захопленні та щасливі.

Пройшов другий день #Gocamp Afterschool. Наш волонтер відвідала уроки в 1-А, 4-Б та 11-А класах. У таборі учні виконували інтерактивну розминку, знайомилися ближче з волонтером, виконуючи різноманітні активності та вікторини. Дізналися, що для Rani Suryaningsih це перша зима та перша поїздка в Європу у її житті. Учасники табору розпочали роботу над проектом "Давайте зробимо нашу школу ще красивішою!"

Одна з найважливіших проблем усіх часів - розрив поколінь. Сьогодні наші учасники мовного табору говорили про проблеми у сім'ї між дорослими та підлітками, створювали проблемні ситуації та намагалися їх вирішити, використовуючи драму.

Щоб переглянути фото GoCamp Afterschool натисіть ТУТ 

 

Більше відео на нашому Youtube каналі


Категорія: Новини | Додав: Юрій_Староста | Теги: GoCamp Afterschool
Переглядів: 260 | Завантажень: 0
Поділитися:
Всього коментарів: 0
avatar