Головна » Файли » Новини

1 вересня 2021
02.09.2021, 20:30

1 вересня опорний загальноосвітній навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 розпахнув свої двері для 823 учнів.  В трьох перших класах будуть навчатися 89 учнів. Завдяки підтримці міського голови Олександра Панюти та депутатів міської ради,  начальника відділу освіти Надії Омельченко з бюджету громади виділили  кошти   не лише на ремонт їдальні, а й придбали 60 столів та 240 стільців. Також приємно, що і в цьому році три перші класи отримали нові парти. За 39200 грн., що були виділені з  місцевого бюджету ми мали можливість придбати будівельні матеріали, фарбу, плитку, мийні засоби та зробити поточні ремонти.  Дякуємо директору ПрАТ «КАГМА» Вадиму Мірошнику за виділені кошти в розмірі 8000грн. для встановлення вікна в хімічну лабораторію. Директору ТОВ «Пантек» виробництво Віктору Жарському за 10000грн. для оновлення огорожі школи. Дуже приємно співпрацювати з керівником МВКП «Декор» Миколою Гриценком, який виділив 7800 грн. на встановлення огорожі, ще й якісно виконали замовлення. БФ МХП –громаді надав можливість поповнити наш сучасний освітній простір новими меблями, мотиваційною літературою та настільними іграми на загальну суму 30171 грн. Разом  з  молодіжною ініціативою «Компас» молодь громади має затишний майданчик для комунікації. В червні наші вчителі англійської мови Тетяна Ткач та Людмила Дяченко були тренерами мовного табору Go Camp.
     В цьому 2021-2022 навчальному році ми вводимо новий курс «Шкільне соціальне підприємство». Що таке Шкільне соціальне підприємство – це заснування учнями власної фірми просто у школі
- це можливість реалізовувати власні ідеї по різних напрямках (швейний, столярний, 3 D моделювання, здорове харчування)
- це робота в команді та формування м’яких навичок,
  - дохід фірми витрачається на розвиток власне ідеї, пізнавальні заходи для учнів, соціальні, екологічні чи гуманітарні цілі.
- супровід проєктів  здійснюється менторами Наталією Коваленко, Оксаною Ярошовець, Юрієм Старостою, Анатолієм Кабаликом.
Продовжують свою роботою наші творчі осередки: «Безпечна та дружня до дитини школа», «STEM», «Демократична школа», «Здоров’язберігаючі технології та екологія».
Навчальний рік обіцяє бути захопливим та натхненним.

 


Категорія: Новини | Додав: Юрій_Староста
Переглядів: 28 | Завантажень: 0
Поділитися:
Всього коментарів: 0
avatar