Головна » Файли » Методична робота » ПС вчителів англійської мови

Національна відзнака в міжнародній програмі eTwinning
26.04.2021, 13:10

Учитель англійської мови опорного загальноосвітнього навчального закладу Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Тетяна Ткач 18.04.2021 року отримала національну відзнаку (Quality Label) за міжнародний проєкт «Мої міжнародні друзі по переписці» («My International Penfriends») програми eTwinning.

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. Її ме-тою є створення необхідних умов для міжнародного педагогічного партнерства та сприяння співробітництву між європейськими школами за допомогою використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) та реалізації спільних онлайн-проєктів. Онлайн-проєкти ство-рюються школами-учасницями програми в тісній співпраці. Спільна реалізація проєктів в рам-ках eTwinning покращує знання іноземних мов, розвиває навички в сфері ІКТ та сприяє обміну досвідом, практичному навчанню та міжкультурній взаємодії учасників (як вчителів, так і уч-нів). .

Учні тепер уже 4-А, 4-В та 5-В класів листувалися зі своїми однолітками, створювали Рі-здвяні листівки, мали онлайн-зустрічі в Skype та Zoom,з німали відео, дізнавалися про культуру та традиції країн- учасниць міжнародного проєкту, співали гімн України та колядки, практику-вали англійську мову та навички інформаційно-комунікаційних технологій, щоб спілкуватися в ситуаціях реального життя. Проєкт «Мої міжнародні друзі по переписці» тривав протягом 7 мі-сяці, з жовтня 2020 року по червень 2021 року. Кожного місяця учасники мали нову тему для спілкування та розкривали її під час листування. Партнерами проєкту були учителі та їхні учні з Румунії, Туреччини, Італії, Німеччини, Грузії, Тунісу, Кенії, Пакістану, Бангладеш, Індії, Алжиру, Мароко та України. .

Тому і учні, і педагог (Ткач Т.М.), батьки гордяться, що отримали відзнаки якості за акти-вну участь у проєкті, який допоміг розвинути толерантне ставлення до людей, дізнатися багато нового про своїх однолітків з інших країн та повірити, що англійська мова долає бар’єри у спіл-куванні.


Категорія: ПС вчителів англійської мови | Додав: Юрій_Староста
Переглядів: 45 | Завантажень: 0
Поділитися:
| Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
avatar
1 weaver47tt • 15:42, 29.04.2021 [Матеріал]
Great job
avatar