Головна » Файли » Методична робота » МО учителів англійської мови

У категорії матеріалів: 14
Показано матеріалів: 11-14
Сторінки: « 1 2

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Керівник районного методичного об'єднання вчителів англійської мови Ткач Т.М. разом з колегами творчо опрацювали, використавши модель змішаного навчання "Ротація за станціями", методичні рекомендації щодо вивчення англійської мови у 2019-2020 р., обговорили та затвердили план роботи на рік, проаналізували сучасні підходи до організації професійного зростання учителя на своїй тематичній локації у парку міста.

МО учителів англійської мови | Просмотров: 29 | Дата: 29.08.2019

 Керівник МО учителів англійської мови Ткач Т.М. 27.08.2019 року відвідала конференцію "Cambridge Back to School Conference" від видавництва Cambridge University Press. На конференції учителів англійської мови України ознайомили з Кембріджськими екзаменами для учителів, дорослих та учнів. 

МО учителів англійської мови | Просмотров: 36 | Дата: 27.08.2019

Сьогодні на базі школи відбулася остання сесія обласного майстер-класу учителів англійської мови на тему "Особливості викладання англійської мови в початковій школі".
Сесія розпочалася з розминки, в якій були задіяні всі учасники майстер-класу. Творчо та змістовно вони підійшли до виконання домашнього завдання та ділилися своїми власними доробками.
Метод сторітелінгу, або розповідання історій, особливо ефективний в епоху технологій, коли факти, що їх мають запа

Новини | Просмотров: 152 | Дата: 04.04.2019

24 січня 2019 року на базі ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів #3 відбулася друга сесія обласного майстер-класу для учителів англійської мови під керівництвом Тетяни Ткач, Людмили Дяченко, Ольги Поночовної з теми "Особливості викладання англійської мови в початковій школі".
Використовуючи сучасні методи та прийоми, вище названі тренери надали учасникам майстер - класу практичні поради та активності з використання флешкарток, класифікації ігор, новим та результативни

МО учителів англійської мови | Просмотров: 163 | Дата: 28.01.2019

1-10 11-14