Головна » Файли » Експеримент НУШ

Експеримент розпочато…
09.10.2017, 16:57

Експеримент розпочато…

Вже понад місяць як українські школи почали випробовувати новий стандарт початкової освіти. У місті Кагарлику учасницею експерименту стала школа №3. В експерименті приймають участь учні двох перших класів та їхні вчителі Мамій С.А. та Кепкал О.Т.

 

Навчальний день учнів «нової школи» розпочинається з ранкової зустрічі, діти обіймаються, бажають гарного настрою один одному.

 

Різниця між старою і новою школою відчутна. Ось так виглядає клас «нової школи».

Діти працюють у групах по п’ять-шість чоловік. Саме таким чином розвивається чи не найважливіше уміння, яке знадобиться в дорослому житті, – спілкуватися.

Тобто вчитися домовлятися, прислухатися до думки один одного, співпрацювати.

 

По-новому мислять і вчителі.
Наталія Коваленко, директор школи №3: «Завжди цікаво бути першими. Звичайно, дуже велика увага прикута до цих класів, до цих вчителів. Це дало можливість нам зайнятись саморозвитком, самоосвітою. Тому що, дійсно, змінились підходи до навчання. Вчителі займаються самоосвітою. Вони пройшли навчальні тренінги».
Інше матеріальне забезпечення та інші підходи у навчанні.
Один з ключових аспектів реформи – аби у дитини формувалась цілісна картина світу. З цією метою у «новій школі» впроваджено  інтегрований курс «Я досліджую світ».

 

Світлана Мамій, вчителька експериментального класу: «Ми інтегруємо такі предмети, як природознавство, основи здоров’я, трудове навчання. І працюємо над проектами, в різній груповій діяльності. Мені дуже подобається, тому що це подобається дітям. Їм це цікаво.

Кепкал Оксана, вчителька експериментального класу: « Тематичний тиждень — він взагалі дозволяє дитині сприймати цілісну картину світу. І тим більш, задоволені батьки, що дитина з радістю іде до школи. Наприклад, п’ятий тиждень «Осінь» закінчився створенням леп бука «Золота осінь». Упродовж тижня, працюючи групами, учні добирали інформацію і матеріали для його створення.

Категорія: Експеримент НУШ | Додав: Юрій_Олегович | Теги: Кагарлицька ЗОШ №3, учителі, школа, НУШ, Кагарлик, учны, Нова українська школа
Переглядів: 176 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar