ОПОРНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

КАГАРЛИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №3

КАДРОВИЙ СКЛАД  ЗАКЛАДУ

  • Коваленко Наталія Володимирівна - директор школи, учитель хімії
  • Бондар Тамара Василівна - заступник директора  з навчально-виховної роботи, учитель початкових класів
  • Андрущенко  Вікторія  Вікторівна – заступник директора з виховної роботи, учитель образотворчого мистецтва
  • Мамій Світлана Анатоліївна - заступник директора  з навчально-виховної роботи школи І ступеня, учитель початкових класів
  • Титаренко Віта Анатоліївна –практичний  психолог
  • Радом  Юлія  Олександрівна – соціальний педагог
  • Донських Галина Павлівна –учитель української мови та літератури
  • Ільєнко Тетяна Валеріївна – учитель української мови та літератури
  • Кучма Любов Григорівна – учитель української мови та літератури
  • Михайловська Світлана Василівна – учитель української мови та літератури
  • Сліпко Світлана Володимирівна – учитель української мови та  літератури
  • Дяченко Людмила Миколаївна - учитель англійської мови
  • Ткач Тетяна Миколаївна - учитель англійської  та німецької  мов
  • Поночовна Ольга Віталіївна- учитель англійської мови     
  • Путієнко Юлія Борисівна  - учитель англійської мови, початкових класів
  • Гаркавенко Наталія Михайлівна –учитель зарубіжної літератури , мистецтва, художньої культури
  • Гоцюк  Валентина Петрівна–учитель зарубіжної літератури
  • Кононенко Людмила Григорівна – учитель  математики
  • Плюта Валентина Іванівна– учитель  математики     
  • Хайло Любов Олександрівна– учитель  математики
  • Шостак Віктор Васильович– учитель  математики та інформатики
  • Староста Юрій Олегович -  учитель інформатики
  • Буряк  Людмила Іванівна - учитель фізики
  • Пупко Ірина Русланівна – учитель географії, економіки
  • Плюта Юрій Олексійович – учитель історії, правознавства
  • Дегтярьова Олена Миколаївна  -учитель історії
  • Добровольська Надія Миколаївна -   учитель біології, екології
  • Михайлова Валентина Василівна – учитель  хімії
  • Бащенко Тетяна Миколаївна –учитель трудового навчання
  • Кабалик Анатолій Васильович  - учитель трудового навчання
  • Дячук Роман Васильович  - учитель фізичної культури
  • Кононенко Антон Олександрович- учитель фізичної культури
  • Поночовна Тамара Володимирівна – учитель основ здоровя
  • Стешенко Валентина Григорівна – учитель музичного мистецтва, мистецтва
  • Білик Олена Миколаївна – учитель початкових класів
  • Вернигора  Наталія  Петрівна– учитель початкових класів        
  • Кепкал Оксана Тарасівна– учитель початкових класів
  • Комлик Наталія Павлівна– учитель початкових класів
  • Кучма  Юлія Андріївна– учитель початкових класів
  • Лучко Ольга Василівна– учитель початкових класів
  • Мініна  Олена Миколаївна– учитель початкових класів
  • Староста Юлія Валентинівна – учитель початкових класів
  • Тесленко Ольга Вікторівна – учитель початкових класів   
  • Тхор Ніна Іванівна   – учитель початкових класів
  • Ухань Лариса Григорівна – учитель початкових класів
  • Богуцька Марія Афонівна - вихователь ГПД
  • Грушко Лідія  Пилипівна- вихователь ГПД
  • Дячук Віта Василівна -психолог
  • Мєзева Віта Олександрівна-  учитель фізичної культури
  • Джабієва Лейла Валеріївна -керівник гуртка