Сучасний освітній заклад – це не лише застосування інформаційно-комунікаційних засобів та технологій у процесі здобуття освіти, а й організація якісного харчування учнів. З цією метою в опорному загальноосвітньому навчальному закладі Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 в серпні  2020 року було розпочато ремонт харчоблоку та  їдальні, де протягом тридцяти років нічого не змінювалося і достатньо було нагодувати за зміну певну кількість учнів.
На сьогодні їдальня стала справжнім гостинним центром шкільного життя  і спілкування, дарує учням і педагогам натхнення, позитивні емоції. Детальніше, чому так? 
Відділом освіти було оголошено тендер по організації ремонтних робіт. З районного бюджету було виділено 1 млн. 272 тис. грн. Ремонтні роботи виконувала ТОВ «Тріада Плюс». На обладнання харчоблоку були  виділені кошти  на основі спів фінансування: з державного бюджету 1 млн. 200 тис. грн. та районного бюджету 133,3 тис. грн. Після відремонтованого приміщення акцент перемістився на оновлення обладнання. 
Отримали обладнання саме сучасне: хліборізку, тістоміс, стіл холодильний, шафа холодильна – 2 шт, машина протірочна-різальна, овочечистка, машина миюча – 2 шт, м’ясорубка, кухонний процесор, слайсер, електрична опрокидувальна сковорода, пароконвектомат, водопом’якшувач, електрична плита, шафа жарочна, марміт перших страв, марміт електричний, прилавок охолоджувальний.